Professionaalne kombiahi Elektriline 6 x GN1/1 ja 600x400mm Elektromehaanilised juhtimisseadmed Otsene aur | Tecnoeka MKF616S
Algne hind oli: 5429,89 €.2334,86 €Current price is: 2334,86 €. (ei sis. KM)
Tipptasemel kvaliteediga ärikasutuse kombiahi valmistatud Itaalias. Professionaalne elektriline kombiauruti otsese auruga. Mõeldud ja projekteeritud keskmise suurusega restoranidele, pagaritöökodadele ja kondiitriäridele, kes vajavad ahju, mis pakub professionaalset jõudlust ruumisäästlikus vormis. Pitsad, leib, lehttaigen, käsnad, küpsised, koorikukesed ja pärmitaignast tooted… ning isegi peened kondiitritooted. Otsese auru valikuga saate kohandada iga roa küpsetamist, nautides võimalust lasta oma kujutlusvõimel lennata.
- Roostevabast terasest küpsetuskamber
- Uks kontrollklaasiga
- Reguleeritavad uksehinged
- Kiire külgtoetuste kinnitamine
- Integreeritud tihend
- Virnastatav
- Sisekomponentide sundjahutussüsteem
- IPX 4
- Käsipesu seadistus
- Uus küpsetuskambri disain
- CB sertifikaat
- Toitevõimsus 10,4 kW
- 2 kahepoolset mootorit
- Otsene aur nupu abil juhitav (5 taset)
- Bivalentne/kahekordne tugi nii GN1/1 kui 600x400mm restidele
| Sügavus | 1041 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 850 mm |
| Kaal | 108,2kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 6 x GN1/1 / 600x400mm |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 10400W |
| Jalad | Reguleeritav |
| Alus/Resti suurus | GN1/1 / 600x400mm |
| Aluse/riiuli vahe | 80 mm |
| Temperatuur | +100°C kuni +270°C |
| Kontrollid | Elektromehaaniline |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Aur / Niisutamine | Otseaur |
| Uks | Reguleeritav |
| Ventilaator | 2 kahepoolset |
| IPX reiting | IPX4 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik poti pesuvalamu roostevabast terasest 1 kauss Pritsmekaitse 1200x600x900mm Ruudukujulised jalad | Adexa PSA12060
In stock
Algne hind oli: 569,10 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Kommertslik nõudepesumasina korvide käru ülemise riiuliga roostevabast terasest 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
In stock
Algne hind oli: 446,72 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne kaanega roostevabast terasest hautamispott 7,0 liitrit | Adexa SE12416
In stock
Algne hind oli: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest pott 25,7 liitrit | Adexa SE13232
In stock
Algne hind oli: 165,65 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/2 sügavus 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Algne hind oli: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu GN 1/1 sügavus 100 mm | Adexa E8011100-8114
In stock
Algne hind oli: 27,38 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu konteineri kaas GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Algne hind oli: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Viimati vaatasid
Professionaalne kombiahi Elektriline 5 x GN2/3 Digitaalne Otsene aur | Tecnoeka EKF523NTUD
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne Elektriline Konvektsioonahi Cook & Hold, 4 plaati GN1/1 | Adexa YSD6A
In stock
Algne hind oli: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)Ahju Küpsetusalus Alumiinium 600x400x30mm | Adexa ASP030
In stock
Algne hind oli: 23,21 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
