Professionaalne Riiulisüsteem Roostevaba teras 1200x600x1550mm 4 riiulit | Adexa SR1200B2
Tootekood: SR1200B2
EAN: 5056465013548
Iga tugevdustega riiul on testitud kuni 200 kg ühtlaselt jaotatud kaalule.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 600 mm
Kõrgus 1550 mm
Laius 1200 mm