Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776 – LEIUNURK
Algne hind oli: 2774,92 €.1392,70 €Current price is: 1392,70 €. (ei sis. KM)
Vastupidav ja kõrgekvaliteediline roostevabast terasest valmistatud gaasipliit koos ahjuga ja kuue põletiga. Sellel gaasipliidil on 6 kõrgekvaliteedilist põletit koos leegikustutusfunktsiooniga, malmist pannitoed ja kroompõletid. 6 põletit Iga gaasipõleti võimaldab soojuse säästmist, töötades teistest sõltumatult. LPG gaas: 2800-3700Pa Leegikustutusfunktsioon Kroompõletid Malm pannitoed Roostevabast terasest korpus Dokumendid Kliki siin, et alla laadida kasutusjuhend Palun vaata “Spetsifikatsioonide” alt täpsemat teavet.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 920 mm |
| Laius | 1050 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Toiteallikas (gaas) | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus (pliit) | 6 x 7,5 kW |
| Võimsus (ahi) | 5,8 kW |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Põletid | 6 |
| Gaasi tarbimine G30/G31 (propaan) kg/h | 3,55 |
| Gaasi tarbimine G20/G25 (maagaas) m3/h | 5,26 |
| Mõõtmed (sisene) | 560x600x270 mm (ahi) |
Laos
Juurdesobivad tooted
10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
In stock
Algne hind oli: 179,38 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Ventilatsioonikubu põhja filter ja premium võrkfilter käepidemega roostevaba teras/alumiinium 500x250x40mm | Adexa DCF50254SM
In stock
Algne hind oli: 67,88 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)
