Professionaalne töölaud Roostevaba teras Alariiul Tagasein 800x800x900mm | Adexa DWT80080B
Tootekood: DWT80080B
EAN: 5056465095278
  • Ristkülikukujulised jalad
  • Valmistatud roostevabast terasest
  • Tugevdatud tööpind
  • Tööpind on valmistatud kahekihilisest roostevabast terasest
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 800 mm
Kõrgus 900 mm
Laius 800 mm
Kaal 23kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Kokkupanek Kokku pandud
Alumine riiul Jah
Materjal Roostevaba teras
Pritsmekaitse / Äär Jah (50 mm)
Paksus 0,8 mm