Raskeveokite Panini kontaktgrill Üksik Ribbed/Sile | Adexa MLP811KA
Algne hind oli: 310,67 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)
Grilli oma populaarsemaid võileibu täiuslikult selle mitmekülgse kontaktpanini grilliga! See grill on varustatud siledatest malmist plaatidega, mis küpsetavad võileibu ühtlaselt ja jätavad ahvatlevad grillimustrid leivale. Termostaatilised juhtnupud võimaldavad temperatuuri reguleerida, et küpsetada täiuslikul temperatuuril, samal ajal kui roostevabast terasest välisraam tagab pikaajalise vastupidavuse. Sobib suurepäraselt paninide, võileibade, leiva ning isegi hamburgerite ja kuesadillade grillimiseks – see mitmekülgne grill lisab teie ettevõttele mitmekesisust!
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 290 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Laius | 350 mm |
| Kaal | 13kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sile ülaosa / lame põhi |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (küpsetuspind) | Tefloniga kaetud malm |
| Mõõtmed (küpsetusala) | 215×215 mm (ülemine) / 225×225 mm (alumine) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
