Kaubanduslik kahefiltriline kohvimasin käsitsi täitmisega 2 vaakumpotti | Adexa CBD02A2
Algne hind oli: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse kahefiltrilise kohvimasinaga. See toitlustuse topelt käsitsi ja automaatselt täidetav masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 402 mm |
| Kõrgus | 552 mm |
| Laius | 403 mm |
| Kaal | 20kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 2 liitrit ( vaakumpotid ) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 2 vaakumpotti |
| Tootmine | Kuni 30 liitrit tunnis |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Käsitsi täitmine |
| Mahutavus (paak) | 2 x 1,8 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Professionaalne tsitrusepress 180W | Adexa CJ4
In stock
Algne hind oli: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa CFS01
In stock
Algne hind oli: 56,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)
