riputatav kaar koos ribaküttekeha, valgustuse ja kettidega 1200mm | Adexa XDHHB1200N
Tootekood: XDHHB1200N
EAN: 5056465029495
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 200 mm
Kõrgus 75 mm / 115 mm (kinnitusdetailidega)
Laius 1200 mm
Kaal 4kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 1200W