Roostevabast terasest GN-nõu Mahuti GN1/9 Sügavus 100mm | Adexa E8019100-8194
Tootekood: E8019100-8194
EAN: 5056465021123
Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, on need kommertskasutuseks mõeldud gastronorm alused igas professionaalses restorani köögis hädavajalik lisa. See anum mõõdab 176 x 108 x 100 mm ja mahutab 0,8 liitrit.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 108 mm
Kõrgus 100 mm
Laius 176,5 mm