Veiniklaasihoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGA58500400S
Tootekood: WGA58500400S
EAN: 5056465001156
Sügavus 400 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 500 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 20 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Hõbe
Paksus Ø8mm (varred)