Saumikser 280W Mixer stick 240mm Vispel 240mm Muudetav kiirus Valge | Adexa HM265WW
EAN: 5056465095094
Algne hind oli: 452,84 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik käesegisti, mis segab püreesid ja emulsioneerib kuni 25 galloni hõlpsalt. See käimiks on suurepärane professionaalne täiendus igale toitlustusasutusele ning meie praeguse soodushinnaga on see sukeldumissegisti igale restoranile soodne ost.
- Reguleeritav kiirus
- Maksimaalne segamismaht: 50 liitrit
- Kahekordne mootori isolatsioon
- Ohutussüsteem
- Pidev või impulssrežiim
- 280W kahekordse isolatsiooniga eritellimusel valmistatud mootor
- Kiirus: 3000 kuni 13000 p/min segisti funktsioonis
- Kõik roostevabast terasest segamistoru
- Kõik roostevabast terasest kaitsekell
- Titaaniga kaetud segamisnuga
Mõõtmed:
- Sukeldustoru pikkus: 240mm
- Vispli pikkus: 240mm
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 102 mm |
| Laius | 122 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 280W |
| Materjal | Roostevaba teras / Plastik |
| Pöörlemiskiirus (RPM) | 3000 kuni 13000 (segisti) / 400 kuni 1700 (vispel) |
| Kepi pikkus | 240 mm (segisti) / 240 mm (vispel) |
| Pikkus | 551 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
30-liitrise planeetmikseri taignakonks | | Adexa B30-DH
In stock
Algne hind oli: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)4mm hakklihamasina ketas Adexa DQ12 Roostevaba Teras | Adexa DQGP12-4
In stock
Algne hind oli: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)8 tera ja pressraud kartulilõikuri jaoks | Adexa CP08
In stock
Algne hind oli: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ12 jaoks Roostevaba teras | Adexa DQWS12
In stock
Algne hind oli: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ32 roostevaba teras | Adexa DQWS32
In stock
Algne hind oli: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Lehtvispel B7- 7 liitrit | | Adexa B7-LB
In stock
Algne hind oli: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planeetmikserile 20 liitrit | | Adexa B20-LB
In stock
Algne hind oli: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Professionaalne planetaarmikser 20 liitrit, 3 kiirust | Adexa B20
In stock
Algne hind oli: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)Professionaalne planetaarmikser 30 liitrit 3 kiirust | Adexa B30
In stock
Algne hind oli: 1511,99 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Vorstitäidis 5-Liitrine Roostevabast Terasest Horisontaalne | Adexa Mx022H5L
In stock
Algne hind oli: 426,80 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
