Seinale paigaldatav perforeeritud riiul, 1 tasand, roostevaba teras, 800x350x254mm | Adexa WSW35080P
Tootekood: WSW35080P
EAN: 5056465080694
Sügavus 350 mm
Kõrgus 254 mm
Laius 800 mm