Seinariiul 1 tase, 3 külge üleskeeratud 1500x400x254mm Roostevaba teras | Adexa WSW400150B
Tootekood: WSW400150B
EAN: 5056465013937
  • Valmistatud roostevabast terasest.
  • Vastab rahvusvahelistele hügieeni- ja puhastatavuse standarditele.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 400 mm
Kõrgus 254 mm
Laius 1500 mm
Kaal 7kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Tüüp Küljed ja tagumine äär
Kokkupanek Kokku pandud
Riiulid 1
Paksus 0,8 mm