Seinariiul roostevaba teras 600x300x250mm | Adexa WHWS30060
Tootekood: WHWS30060
EAN: 5056465040162
  • 600x300x250mm
  • Roostevaba teras
Sügavus 300 mm
Kõrgus 250 mm
Laius 600 mm