Söögitool PU nahast iste Helepruun | Adexa GSYH003LB
EAN: 5056465011735
Algne hind oli: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)
Kaasaegne, stiilne ja kaunilt valmistatud. Nutikas õmblustega disain loob silmapaistva tooli. Pehme kunstnahast polsterdus muudab nende toolidega istumise nauditavaks.
- Põhitoru Φ22*1.5mm
- Pulbervärvitud viimistlus
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 870 mm |
| Laius | 470 mm |
| Kaal | 5kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Metall / PU nahk (tulekindel) |
| Värv | helepruun |
| Virnastatav | Jah |
| Sügavus (iste) | 470 mm |
| Kõrgus (istme) | 450 mm |
| Laius (iste) | 440 mm |
| Laius (tagumine) | 450 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 390 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Algne hind oli: 214,96 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Algne hind oli: 68,52 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Algne hind oli: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
