Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
EAN: 5056465011728
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)
Kaasaegne, stiilne ja kaunilt valmistatud. Nutikas õmblustega disain loob silmapaistva tooli. Pehme kunstnahast polsterdus teeb nende toolidega istumise nauditavaks.
- Põhitoru Φ22*1.5mm
- Pulbervärvitud viimistlus
- Müüdakse 2 tk komplektis.
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 870 mm |
| Laius | 470 mm |
| Kaal | 5kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Metall / PU nahk (tulekindel) |
| Värv | Looduslik |
| Sügavus (iste) | 470 mm |
| Kõrgus (istme) | 450 mm |
| Laius (iste) | 440 mm |
| Laius (tagumine) | 450 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 390 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Algne hind oli: 214,96 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Algne hind oli: 68,52 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Vinüülpolstri ja Istmega & Musta Vinüülpolstriga Seljatugi | Adexa GS65VBSBB
In stock
Algne hind oli: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Professionaalne Koristuskäru 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Algne hind oli: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Roheline põimitud tõkestustross hõbedaste otstega 1,5 m | Adexa BR01GS
In stock
Algne hind oli: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
