Toidu soojendaja pukiga Roostevaba teras 2 infrapunalampi 2xGN1/1 | Adexa WM2FXX
EAN: 5056465037742
Algne hind oli: 554,90 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)
Professionaalne toidu soojendaja rööbastega. Ideaalne kasutamiseks lihalõikurites, hotellide hommikusöökidel ja muudel sarnastel eneseteeninduse juhtudel. Väga mitmekülgne toitlustusseade suurepärase soodushinnaga.
- Kuumutusallikaid saab eraldi kontrollida
- Roostevabast terasest soojendusplaat
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 580 mm |
| Kõrgus | 570 mm |
| Laius | 740 mm |
| Kaal | 13kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x GN1/1 (680x530mm) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Aevastuskaitsed | Jah |
| Temperatuur | +30 kuni +85°C |
| Lambid | 2 |
| Materjal (küpsetuspind) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
