Toidusoojendaja 3 Sahtliga Gn1/1 | Adexa Whbwd03
EAN: 5056465075225
Algne hind oli: 1132,22 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)
See ühe sahtliga soojendaja kasutab süsteemi, mis tagab toidule õrna kiirguskuumuse. Toode selles sahtlis püsib kauem niiske, maitsekas ja ahvatlev!
- Täis roostevabast terasest konstruktsioon
- Termostaadiga juhitav, vastupidav ja tugev
- Võimsuse sisse-/väljalüliti koos valgustusega
- Raskeveokonstruktsioon
- Erikujuline küttekeha ühtlaseks soojuse jaotuseks
| Sügavus | 480 mm |
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 31kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 800W |
| Alus/Resti suurus | GN1/1, GN1/2, GN1/3 150 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 3xGN1/1 konteinerit |
| Temperatuur | +30 kuni +85°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Küte | Ventilaatoriga kütmine kiireks ja ühtlaseks soojendamiseks |
| Niiskuse kontroll | Veepaak |
| Sahtel(d) | 3 (GN1/1) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
