Veiniklaasi hoidik hõbedane seinamudel Pikkus 400 mm 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400S
Tootekood: WGA18500400S
EAN: 5056465001118
Sügavus 400 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 4 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Hõbe
Paksus Ø8mm (varred)