Veiniklaaside hoidik hõbedane lae alla kinnitatav Pikkus 300mm 3 veinipokaali | Adexa WGB18500300S
Tootekood: WGB18500300S
EAN: 5056465001170
Sügavus 300 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Lagi paigaldatud
Mahutavus 3 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Hõbe
Paksus Ø8mm (varred)