Veiniklaasihoidja kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 400 mm, 4 veiniklaasi | Adexa WGA18500400G
Tootekood: WGA18500400G
EAN: 5056465001101
Sügavus 400 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 4 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Kuld
Paksus Ø8mm (varred)