Veiniklaasihoidja Must Seinale kinnitatav Pikkus 400mm 4 veinipokaali | Adexa WGA18500400B
Tootekood: WGA18500400B
EAN: 5056850801385
Sügavus 400 mm
Kõrgus 40 mm
Laius 100 mm
Tüüp Seinale paigaldatav
Mahutavus 4 veinipokaali
Materjal Kroomitud raud
Värv Must
Paksus Ø8mm (varred)