Madal potipesu Valamu roostevaba teras Pristmekaitse 1200x600x660mm Ruudukujulised jalad | Adexa SMSJY12060
EAN: 5056850800975
Algne hind oli: 650,13 €.276,63 €Current price is: 276,63 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ärilise poti pesu valamu. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Pritsmekaitse
- Komplektis tasapinnaliselt kokkupandav
- Suur valamu kauss
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 16kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (50 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ahju Küpsetusalus Alumiinium 600x400x30mm | Adexa ASP030
In stock
Algne hind oli: 23,21 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist GN nõu Kaas GN1/9 Must | Adexa PB819L
In stock
Algne hind oli: 4,68 €.1,62 €Current price is: 1,62 €. (ei sis. KM)Professionaalne Roostevabast Terasest Pann 8''/200mm | Adexa SE32004
In stock
Algne hind oli: 45,92 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN2/3 sügavus 200mm | Adexa 8238
In stock
Algne hind oli: 44,28 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Serveerimiskandik polüpropüleenist ristkülikukujuline 430x305mm must | Adexa TF0003
In stock
Algne hind oli: 11,50 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside riiul hõbedane lae külge kinnitatav pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGB58500400S
In stock
Algne hind oli: 55,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)
