Vitriinkülmik 1800x730x1200mm 2 riiulit Peegel-esipaneel LED | Adexa GN1800RF2
EAN: 5056465053261
Algne hind oli: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik kondiitritoodete vitriin, mida saab kasutada pagarilettina, professionaalse deli vitriinina või tavalise külmkapina. Täiuslik kookide eksponeerimiseks enamikus kohvikutes, delikatesse, restoranides, hotellides või poodides.
- Peegelpind
- Küljed mustast klaasist
- Polüuretaanist isolatsioon
- Digitaalne termostaat
- Valgustus
- Varustatud ratastega
- Välimine paneel roostevabast terasest (AISI304)
- Kroomitud välimine paneel
- Kahekordne klaas vaakumiga
- Konvektsioonjahutus
- Külmaaine: R 134a (CFC-vaba)
- Temperatuurivahemik: +2°C kuni +10°C
- Automaatne sulatus ja sulatusvee aurustamine
- 2 reguleeritavat riiulit
- Valgustusega eksponeerimisala
- Võimsus: 800W
- Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
- Välismõõtmed: 1800 x 730 x 1200mm
- Brutokaal: 140 kg
- Keskkonna temperatuur: maks +32°C / 50% niiskus
- Vastab CE standarditele (rahvusvaheline TUV sertifikaat)
- Toodetud vastavalt hügieeni- ja ohutusdirektiividele
- Materjal vastab Euroopa toidutoodete standarditele
| Sügavus | 730 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 217kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Värv | Roostevaba teras & Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 (195g) |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Valgustus | LED |
| Mõõtmed (sisemine) | 1740x620x650 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
