Vitriinkülmik kumer 330 liitrit 2 riiulit Kumer klaas Roostevaba teras | Adexa CW350C
EAN: 5056465079513
Algne hind oli: 6033,23 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutusega eksponeerimiskapp, ideaalne kookide ja saiakeste väljapanekuks kohvikutes, restoranides või poodides. Väärtuslik ja soodne jahutusega vitriin. Täiuslik lauapinna külmik äriliseks kasutamiseks.
- Võimas LED-valgustus peal, iga riiuli all ja kahel küljel
- Digitaalne temperatuuri regulaator ja ekraan
- 2 või 3 reguleeritavat klaasriiulit
- Üks tagumine hingedega uks
- Topelt karastatud klaas
- 5 ratast, 2 piduritega
- Ventileeritud jahutussüsteem
- Automaatne sulatus
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 678 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 1484 mm |
| Kaal | 160kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 330 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 440W |
| Rattad | 5 ratast (2 piduritega) |
| Riiulid | 2 |
| Värv | Roostevaba teras & Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +1°C kuni +10°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
