Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Baarikülmik 3 hingede ust 330 liitrit roostevaba teras | Adexa LG320B
1488,01 € Algne hind oli: 1488,01 €.639,85 €Current price is: 639,85 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest 3 tasandit tagasein ruutjalad 1200x600x900mm | Adexa DW3T12060B
358,05 € Algne hind oli: 358,05 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik töölauad roostevabast terasest 3 tasandit tagasein ruudukujulised jalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060B
Tootekood:
DW3T14060B
EAN: 5056465080427
408,34 € Algne hind oli: 408,34 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 29kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Jah (50 mm) |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Juurdesobivad tooted
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Eelpihustussüsteem pööratava segistiga, lauale paigaldatav, topelt sisselõige, kõrgus 600mm, roostevaba teras | Adexa EQ7801A08
Available on backorder
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
