Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
EAN: 5056465070190
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)
Raskeveokite, kvaliteetne kommertselektripliit sobib väikestele ja keskmise suurusega restoranidele ning toitlustusettevõtetele.
- Materjal: roostevaba teras
- Laius: 600mm
- Sügavus: 600mm
- Kõrgus: 265mm
- Kaal: 22kg
- Mõõtmed (plaat): 3 x ø180mm + 1 x ø150mm
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Võimsus: 3 x 2000W + 1 x 1000W
- Kontrollid: valikuklapp 0-7 asendiga
- Garantii: 12 kuud varuosade garantii
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 265 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 22kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Tööpind |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 3 x 2000W + 1 x 1000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (plaat) | 3 x ø180mm + 1 x ø150mm |
| Kontrollid | Valikuklapp positsioonidega 0-7 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Läbipaistvad pigistatavad kastmepudelid 341ml/12oz | Adexa WQSB12WC
In stock
Algne hind oli: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tase, 3 külge üleskeeratud 1500x400x254mm Roostevaba teras | Adexa WSW400150B
In stock
Algne hind oli: 232,94 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
