Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
Tootekood: GN1500C2BLACK
EAN: 5056465031603
  • Tsüklopantaan isolatsioon
  • Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
  • LED valgustus
  • Esmaklassiline kaubamärgiga kompressor
  • Varustatud rattakestega
  • Topeltklaas vaakumiga
  • Konvektsioonjahutus
  • Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
  • Temperatuuri vahemik: +2°C kuni +8°C
  • Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
  • CE sertifikaat
  • Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
  • Varustatud standardse Ühendkuningriigi pistikuga
Dokumendid
Sügavus 730 mm
Kõrgus 1200 mm
Laius 1500 mm
Kaal 195kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 700W
Rattad Jah
Riiulid 2
Materjal Roostevaba teras ja karastatud klaas
Värv Must
Sulatamine Automaatne
Külmaaine R290
Temperatuur +2°C kuni +8°C
Valgustus LED
Isolatsioon Tsüklopantaan 60 mm