Pudelitehoidja Roostevaba teras Üksik 406x105x135mm | Adexa SRS4110
46,09 € Algne hind oli: 46,09 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallist kaustakapp, 3 sahtlit, 460x620x1025mm, must | Adexa SEDA3B
365,26 € Algne hind oli: 365,26 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
Töölaud roostevaba teras, 3 astet, Pritsmekaitse, nelikantjalad, 800x700x900mm | Adexa DW3T8070B
Tootekood:
DW3T8070B
EAN: 5056465081769
302,92 € Algne hind oli: 302,92 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 800 mm |
| Kaal | 17,2 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Jah (100 mm) |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Töölaud Roostevabast terasest 3-astmeline nelikantjalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060
Available on backorder
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
