Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
EAN: 5056465017768
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
See äriline lett-külmik (või madal lett / allahõõr) on suurepärane lahendus teie toitlustusköögi ruumi maksimaalseks kasutamiseks. Disainitud olema väga vastupidav ja tugev, võimaldab see lett-külmik asetada peale teisi seadmeid, nagu grillid, keedupinnad, fritüürid või ahjud. See on uskumatult ruumisäästlik seade teie restorani, hotelli või baari jaoks.
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- Täielik sisemine ja välimine struktuur AISI 304 roostevabast terasest, ümarate sisemiste servadega lihtsaks puhastamiseks
- Isolatsiooni paksus 60mm
- Ülim ventilatsiooniga jahutus, mis tagab parema õhuringluse
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustumine
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Uksed sulguvad iseenesest
- Magnetiline tihend on vahetatav ilma tööriistadeta
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Riiulid ja riiulitoed on mõeldud mahutama 1 x GN1/1 panne ja konteinerid
- Varustatud ratastega
- 230V / 1 faas toiteallikas
- Paigaldatud standardne UK pistik
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 650 mm |
| Laius | 1360 mm |
| Kaal | 89kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 214 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Jalad | 4 ratast |
| Alus/Resti suurus | GN1/1 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
