Kaubanduslik roostevabast terasest valam 1080x600x900mm 1 kauss parempoolne pritsmekaitse | Adexa YDRST60110R
EAN: 5056465088812
Algne hind oli: 415,51 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduainete teeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul olevate odavate alternatiivide hulka ei kuulu tsingitud osad!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- 1 eelpuuritud kraanikaevu auk
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Pritsmekaitse 100mm
- Komplektis tasapinnaliselt pakitud
- Kraan ei kuulu komplekti
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 602 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1077 mm |
| Kaal | 14kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Sügavus (kraanikauss) | 450 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 450 mm |
| Alumine riiul | Ei |
| Kauss (asend) | Parem |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside riiul hõbedane lae külge kinnitatav pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGB58500400S
In stock
Algne hind oli: 55,78 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)
