ümmargune vahvliküpsetaja | Adexa HWB1
EAN: 5056465039395
Algne hind oli: 221,92 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)
Professionaalne vahvlimasin, mis sobib ideaalselt isevalitavate hommikusöögi buffeedeks, hotelli hommikusöögi baaridesse, sööklatesse või igasse restorani või catering-ettevõttesse, kus menüüs on vahvlid.
- Valualumiiniumist plaat teflonkattaga
- Väljund 20 Belgia vahvlit tunnis
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Roostevabast terasest küttekeha mõlemal küljel
- Kivist sisse-/väljalüliti
- Toiteindikaator
- Libisemisvastased kummijalad
- Teraskangiga käepide
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Laius | 250 mm |
| Kaal | 7kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Taimer | 0 kuni 5 minutit |
| Diameeter (küpsetusala) | 170 mm |
| Materjal (küpsetuspind) | Tefloniga kaetud survevalualumiinium |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)
