Õllekülmik Klaasuks 85 liitrit | Adexa CW85
EAN: 5056465010882
Algne hind oli: 500,11 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (ei sis. KM)
85-liitrine kaubanduslik kompressorjahuti, mida saab kasutada hotelli minibaarina, baari õllekapi, pudelijahuti või tavalise klaasuksega külmkapina.
- Arenenud termoelektriline jahutustehnoloogia ja soojusjuhtmetehnoloogia.
- Mehaaniline temperatuuri reguleerimine reguleeritava termostaadiga
- 3 riiulit külmikuosas
- Pehme sisetuledega valgustus
- Uks pööratav – avaneb vasakule või paremale
- +3°C kuni +10°C
Täpsema info saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 840 mm |
| Laius | 474 mm |
| Kaal | 23kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 80 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 85W |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +3°C kuni +10°C |
| Valgustus | Sisemine valgustus |
| Müra tase | 41 dB(A) |
| Võimsuse tarbimine | 70 kWh/aastas |
| Uks | Pööratav |
| Mõõtmed (sisemine) | 393x337x733 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
