Valamu Roostevabast Terasest 1200X600X900Mm 2 Kaussi Pritsmekaitsega | Adexa Std245A
EAN: 5056465013234
Algne hind oli: 502,16 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele kahekordsele toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduainetööstuse ja restoranide kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul odavate alternatiivide hulka ei kuulu tsingitud osi!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Iga valamu kausi kohta 1 eelpuuritud kraanikaevu auk
- Reguleeritavad jalad
- 100 mm splashback
- Komplektis tasapinnaliselt pakendatud
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 25kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 450 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 300 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 450 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 2 keevitatud kaussi |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Elektriline Bain Marie Kapiga 1Xgn1/1 + 2Xgn1/2 5Kw 700Mm Sügavus | Adexa Heb709A
In stock
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)maitseaine/kastme dosaator 2 pumbaga roostevabast terasest | Adexa JZS002
In stock
Algne hind oli: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Panini Kontaktgrill, Ühekordne sile | Adexa EG01B
In stock
Algne hind oli: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Seina nurgariiul Roostevaba teras 600x600x250mm | Adexa WSCN6030
In stock
Algne hind oli: 100,96 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Ventilatsioonikubu põhja filter ja premium võrkfilter käepidemega roostevaba teras/alumiinium 500x250x40mm | Adexa DCF50254SM
In stock
Algne hind oli: 67,88 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)
