Premium äriline töölauad roostevabast terasest ilma alumise riiulita 1400x600x965mm | Adexa DW14060WO
280,73 € Algne hind oli: 280,73 €.116,64 €Current price is: 116,64 €. (ei sis. KM)
Polükarbonaat Gastronorm Pann GN1/9 Sügavus 100mm Läbipaistev | Adexa P8194
6,14 € Algne hind oli: 6,14 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallist hoiukapp 2 liuguksega 900x400x1800mm lukuga 4 reguleeritavat riiulit must | Adexa SEFC11B
Tootekood:
SEFC11B
EAN: 5056465082179
461,86 € Algne hind oli: 461,86 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 44kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lamedalt pakendatud |
| Uksed | 2 liuguksi |
| Riiulid | 4 reguleeritavat |
| Materjal | Epoksüvärvitud külmvaltsitud terasplaat (0,7 mm) |
| Lukk | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
alumiiniumist kaupade riiul 1524x508x305mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15230
In stock
EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Professionaalne Riiul Üksus Roostevabast Terasest 1800x500x1500mm 4 riiulit | Adexa SSB18050
In stock
Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
