Elektriline Pastakeetja 4 Korviga 2X4 Liitrit Lauapealne | Adexa Pcm4L2
EAN: 5056465023158
Algne hind oli: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline professionaalne pastakeetja, mis on loodud lihtsaks kasutamiseks igas professionaalses toitlustus- ja restoraniköögis.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Laius | 380 mm |
| Kaal | 5,2 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Lauaplaat |
| Mahutavus | 2 x 4 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 4 roostevabast terasest korvi puidust käepidemetega |
| Korvi suurus | ø125x130mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie, Sisaldab 6Xgn1/6 Anumaid Kaantega | Adexa Wh706616
In stock
Algne hind oli: 391,48 €.159,88 €Current price is: 159,88 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Elektriline Pastakeetja, 4 Korvi, 12 Liitrit, 3Kw, Äravoolukraan | Adexa Vapc4
In stock
Algne hind oli: 450,80 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Kahekordne Elektriline Friteerija 32 liitrit 10kW Vabalt Seisev | Adexa HEF162C
In stock
Algne hind oli: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Praeplaat ja Fritüür Combo 760x630x460mm 2.8+3kW Elektriline | Adexa HEG908
In stock
Algne hind oli: 833,68 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Professionaalne gaasil töötav laavakivi-grill kapialusel 18kW 900 mm sügavusega | Adexa HGL907
In stock
Algne hind oli: 3075,13 €.1297,10 €Current price is: 1297,10 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Väike Ühtlane Elektriline Praepann 1 tsoon 2kW | Adexa WHEG810AF
In stock
Algne hind oli: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
