Gaasigrill Ribbed 1 tsoon 4,8kW Lauapealne | Adexa Hotmax 600 GG604G
EAN: 5056465070138
Algne hind oli: 1207,57 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
- Korpus ja paneelid roostevabast terasest.
- Kroomitud.
- Peegelpind.
- Sooneline pind.
- Roostevabast terasest põletiga piezo süütega, turvaklapiga ja termopaariga (kui leek kustub, gaas katkestatakse).
- Seadistatud maagaasile (G20). Propaanigaasi düüsid kaasas (G30).
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 265 mm |
| Laius | 400 mm |
| Kaal | 37kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tarve G30/G31 (propaan) kg/h | 0,38 |
| Tarbimine G20/G25 (maagaas) m³/h | 0,5 |
| Gaasi sisselaskeklapp | 1/2" |
| Tüüp | Tööpind |
| Versioon | Sooneline ülaosa (kroomitud) |
| Toiteallikas | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus | 4800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Tsoonid | 1 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
