Gaasipõletiga keedupind gaasiahju peal 6 põletit 48kW+7.5kW | Adexa Hotmax 900 GR932
EAN: 5056465069248
Algne hind oli: 6055,77 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 900 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1275 mm |
| Kaal | 203 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tarve G30/G31 (propaan) kg/h | 4,35 |
| Tarbimine G20/G25 (maagaas) m³/h | 5,79 |
| Gaasi sisselaskeklapp | 1/2'' |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Toiteallikas | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus (pliit) | 6 x 8000W |
| Võimsus (ahi) | 7500W |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Alus | Gaasiahju / Avatud alus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Elektriline Bain Marie Kapiga 1Xgn1/1 + 2Xgn1/2 5Kw 700Mm Sügavus | Adexa Heb709A
In stock
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tase, 3 külge üleskeeratud 1500x400x254mm Roostevaba teras | Adexa WSW400150B
In stock
Algne hind oli: 232,94 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
