Vitriinkülmik esi- ja tagauksega 120 liitrit 2 riiulit | Adexa CW1201
EAN: 5056850805994
Algne hind oli: 1519,09 €.639,85 €Current price is: 639,85 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskapp, suurepärane kookide ja saiakeste väljapanekuks kohvikutes, restoranides või poodides. Väärtuslik jahekapiga eksponeerimisseade. Täiuslik lauapinna külmik äriliseks kasutamiseks.
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 568 mm |
| Kõrgus | 686 mm |
| Laius | 702 mm |
| Kaal | 57kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 120 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 220W |
| Uksed | 2 esi- ja tagauksed |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +12°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1182 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 0,92 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
