Jäämasin, 35kg/24h roostevaba teras | Adexa CIM35SS
Algne hind oli: 743,88 €.319,87 €Current price is: 319,87 €. (ei sis. KM)
See jääkuubikute masin pakub kogu vajalikku jõudlust ja usaldusväärsust, et tagada teie klientidele või väljapanekutele pidev värskendava jää voog. Suudab toota kuni 35 kg jääd iga 24 tunni jooksul, mis teeb sellest suurepärase valiku baaridele, pubidele ja toidukohvikutele, kus ruumi on piiratud. Selle on väga lihtne paigaldada, kasutada ja puhastada tänu lihtsatele juhtnuppudele ja professionaalsele roostevabast terasest konstruktsioonile.
- 35kg/24h
- 7kg mahuti
- 340x345x690mm
- Digitaalsed juhtnupud
- Peamine veevärk või veepudel
- Ideaalne kohvikutele, hotellidele, baaridele, pagaritöökodadele, külmade jookide kauplustele ja teistele toidutööstustele.
See professionaalne jäämasin on hetkel saadaval suure allahindlusega.
Dokumendid
| Sügavus | 345 mm |
| Kõrgus | 690 mm |
| Laius | 340 mm |
| Kaal | 15,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Võimsus | 350W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Värv | Roostevaba teras |
| Jahutus | Õhkjahutusega |
| Tootmine | 35kg/24h |
| Külmaaine | R290 |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Suurus (jää) | 22x22x22 mm |
| Mahutavus (anum) | 7kg |
| Veeliides | Vajalik on veetorustiku ühendus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
