Roostevabast terasest segamiskausi käruga koos kausi ja 2 riiuliga 622x457x838mm | Adexa MBXS002
EAN: 5056850819038
Algne hind oli: 280,05 €.116,64 €Current price is: 116,64 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 457 mm |
| Kõrgus | 838 mm |
| Laius | 622 mm |
| Kaal | 8kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 70 liitrit |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kõrgus (kauss) | Läbimõõt: 780 mm, Kõrgus: 220 m |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Algne hind oli: 214,96 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm kuldne | Adexa GBP02B
In stock
Algne hind oli: 65,62 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Algne hind oli: 159,25 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Professionaalne Riiul Üksus Roostevabast Terasest 1800x500x1500mm 4 riiulit | Adexa SSB18050
In stock
Algne hind oli: 465,14 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)riiulitega üksus 4 tasandit 1000kg 1800x450x1800mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH18045180A4
In stock
Algne hind oli: 415,12 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
