Kommertslik Roostevabast Terasest Valamu Kapiga 1600x600x900mm 1 kauss paremal 3 sahtlit Splashback | Adexa DSA601602D3DR
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
Kommertslik roostevabast terasest valamu ja hoiuseade: üks kauss, 2 liugust, ja 3 sahtlit
Maksimeerige efektiivsust ja organiseeritust oma kommertsköögis selle kvaliteetse roostevabast terasest valamu ja hoiustamise kombinatsiooniga. Kujundatud optimaalseks ruumikasutuseks ja hügieeniks, integreerib see seade sujuvalt praktilise pesemispunkti avara ja ligipääsetava hoiustamisega.
Peamised omadused:
- Üks kommertslik valamu kauss: heldelt suur kauss pakub pühendatud ala efektiivseks suurte pottide, pannide ja nõude pesemiseks, loputamiseks ja leotamiseks.
- Hügieeniline roostevabast terasest konstruktsioon: Valmistatud täielikult vastupidavast, toitlustusklassi roostevabast terasest. See pooritu materjal on korrosioonikindel, uskumatult lihtne puhastada ning vastab rangetele hügieeninõuetele igas professionaalses toiduteeninduskeskkonnas.
- Ruumi säästvad liuguksed: Suur valamu all olev kapp on turvatud kahe sujuvalt liikuva liuguksega. See disain ei vaja avamiseks vaba ruumi, muutes selle ideaalseks kitsastes, tiheda liiklusega koridorides ja maksimeerides ligipääsu suurtele hoiustamisaladele (nt kemikaalid, prügikastid või puhastusvahendid).
- Integreeritud kolmesahtline üksus: Varustatud kolme tugevate, täieliku tõmbega sahtliga peamise kapiga külgnevana. Need pakuvad jaotatud, tolmuvaba hoiustamist väiksematele olulistele esemetele nagu söögiriistad, pakendamismaterjalid, kokatööriistad või ettevalmistusvahendid, hoides need käeulatuses.
- Pritsmekaitse: Integreeritud tagumine pritsmekaitse kaitseb seinu ja ümbritsevaid pindu veekahjustuste ja toidutilkade eest, tagades puhtama ja hügieenilisema töökeskkonna.
- Vastupidav tööpind: Tugevdatud tööpind pakub erakordset tugevust ja stabiilsust, olles nii ettevalmistusala kui ka spetsiaalne äravoolupind valamu kõrval.
- Reguleeritav stabiilsus: Kõrgust reguleeritavad jalad võimaldavad seadme ideaalselt tasandada ebatasastel põrandatel, tagades maksimaalse stabiilsuse kasutamise ajal.
Ideaalne kõik-ühes lahendus pesemiseks ja organiseeritud hoiustamiseks tihedas restoranis, kohvikus ja toitlustusasutustes.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm pritsmepaneel) |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 48kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Sügavus (kraanikauss) | 400 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 400 mm |
| Uksed | Topelttuled |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 kauss paremal |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Tööpind | Laineplaadi disain |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (drenaažiava) / 32 mm (segistiava) |
| Sahtel(d) | 3 sahtlit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)
