Premium Pitsaahi 2 kambriga Mahutavus 12 x 35cm pitsat Elektriline Roostevabast terasest esipaneel | Adexa PEF105702SE
EAN: 5056850821369
Algne hind oli: 8044,40 €.3459,10 €Current price is: 3459,10 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 950 mm (1140 mm koos kaablitega, kui uks on avatud) |
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 1370 mm |
| Kaal | 250kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 12 x 350 mm pitsat |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 16000W |
| Materjal | Roostevaba teras ja värvitud teras |
| Kaasas | Ventilatsioonikapp ja alus müüakse eraldi |
| Värv | Roostevabast terasest esikülg |
| Temperatuur | +85°C kuni +455°C |
| Kontrollid | Analoog |
| Kambrit | 2 |
| Mõõtmed (kamber) | 2 x 1050x700x150 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Sisaldab 3X Gn1/4-100Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Che03A
In stock
Algne hind oli: 192,72 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainenõude Hoidja, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01Pcfl
In stock
Algne hind oli: 318,38 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Maitseainete anumad kaanega, 4 sektsiooni, roostevaba teras ja plastik | Adexa CHB04
In stock
Algne hind oli: 67,09 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)maitseainete hoidik kaanega, sisaldab 3xGN1/4-100mm mahuteid roostevabast terasest | Adexa CHE03AFL
In stock
Algne hind oli: 213,64 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Maitseainete nõude Hoidja, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01Dpcfl
In stock
Algne hind oli: 317,91 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Pitsaahi Elektriline 1 kamber 500×500 350°C Mehaanilised juhtimisseadmed 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
In stock
Algne hind oli: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Pitsasõel 10"/25cm | Adexa PS25
In stock
Algne hind oli: 11,56 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
