Kaubanduslik filtrikohvimasin käsitsi täitmisega, 3 kuumutusplaati | Adexa CBT02
Algne hind oli: 711,68 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse filterkohvimasinaga. See toitlustusasutustele mõeldud käsitsi täidetav masin on loodud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorites, konverentsiruumides, klubides, baarides ja restoranides. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslik kohvimasin täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 405 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Laius | 405 mm |
| Kaal | 11kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 3 x 2,2 liitrit (potid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2200W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 3 kohvipotti |
| Tootmine | Kuni 140 tassi tunnis (16,7 liitrit) |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Ei (käsitsi vee täitmine) |
| Mahutavus (paak) | 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Piima Dosaator 8 liitrit | Adexa SMD08A
In stock
Algne hind oli: 218,99 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Plastikust kohvifiltrihoidik Adexa kohvimasinatele | Adexa CFPC
In stock
Algne hind oli: 34,83 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Professionaalne tsitrusepress 180W | Adexa CJ4
In stock
Algne hind oli: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, lakke kinnitatav, pikkus 450mm, mahutab 20 veiniklaasi | Adexa WGR5G
In stock
Algne hind oli: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 300 mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300G
In stock
Algne hind oli: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
