Kaubanduslik Roostevabast Terasest Valamu Kapp 1000x600x900mm 1 kauss vasakul 3 sahtlit Pritsmekaitsega | Adexa DSA601002D3DL
Algne hind oli: 1307,01 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik Roostevabast Terasest Valamu ja Ladustamisseade: Üksik kauss, 2 liugust, ja 3 sahtlit
Maksimeerige efektiivsust ja korraldust oma kaubanduslikus köögis selle kvaliteetse roostevabast terasest valamu ja ladustamise kombinatsiooniga. Kujundatud ruumi optimaalseks kasutamiseks ja hügieeniks, integreerib see seade sujuvalt praktilise pesemispunkti piisava ja ligipääsetava ladustamisega.
Peamised omadused:
- Üksik kaubanduslik valamu kauss: Ruumikas valamu pakub pühendatud ala suurte pottide, pannide ja nõude tõhusaks pesemiseks, loputamiseks ja leotamiseks.
- Hügieeniline roostevabast terasest konstruktsioon: Valmistatud täielikult vastupidavast, toitlustustasemel roostevabast terasest. See mittepoorne materjal on korrosioonikindel, uskumatult lihtne puhastada ja vastab kõigi professionaalsete toiduteeninduskohtade rangetele hügieeninõuetele.
- Ruumi säästvad liuguksed: Suur valamu all olev kapp on kaitstud kahe sujuvalt liikuva liuguksega. See disain ei vaja avamiseks lisaruumi, muutes selle ideaalseks kitsastes, tiheda liiklusega koridorides ning maksimeerides ligipääsu suurtele ladustamisaladele (nt kemikaalid, jäätmekastid või puhastusvahendid).
- Integreeritud kolmesahtline üksus: Varustatud kolme tugeva, täielikult välja tõmmatava sahtliga peamise kapiga külgnevana. Need pakuvad jaotatud, tolmuvaba ladustamist väiksematele olulistele esemetele nagu söögiriistad, pakendamismaterjalid, kokatööriistad või ettevalmistusvahendid, hoides need käeulatuses.
- Pritsmekaitse: Integreeritud tagumine pritsmekaitse kaitseb seinu ja ümbritsevaid pindu vee ja toidutilkade eest, tagades puhtama ja hügieenilisema töökeskkonna.
- Raskeveokite tööpind: Tugevdatud tööpind pakub erakordset tugevust ja stabiilsust, toimides nii ettevalmistusala kui ka spetsiaalse äravoolupinnana valamu kõrval.
- Reguleeritav stabiilsus: Kõrgust reguleeritavad jalad võimaldavad seadme ideaalselt tasandada ebatasasel põrandal, tagades maksimaalse stabiilsuse kasutamise ajal.
Täiuslik kõik-ühes lahendus pesemiseks ja organiseeritud ladustamiseks hõivatud restoranides, kohvikutes ja toitlustusasutustes.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1000 mm |
| Kaal | 39kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 400 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 400 mm |
| Uksed | Topeltuksed |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 kauss vasakul |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Tööpind | Laineplaadi disain |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
| Sahtel(d) | 3 sahtlit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
