Eelpesu pihustusseade Seinale paigaldatav Kahekordne sisselaskeava Kõrgus 1055mm Roostevaba teras | Adexa EQ2802A12
EAN: 5056850805925
Algne hind oli: 435,87 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihusti, ideaalne toitlustusasutustele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele.
- Seinale kinnitatav tüüp
- Topelt sissevool (kuum ja külm vesi)
- Vastupidav roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 1055 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Topelt auk / Topelt sisselõige |
| Versioon | Seinakinnitus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø22 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 600mm / Voolik: 660mm / Vedru: 390mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
