Kaubanduslik seinariiul musta pulbervärvitud terasest 700x300x190mm | Adexa WSPC30070
Tootekood: WSPC30070
EAN: 5056465099030
Sügavus 300 mm
Kõrgus 190 mm
Laius 700 mm