Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
EAN: 5056465017768
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)
See äriline lett-külmik (või madal lett / allahõõr) on suurepärane lahendus teie toitlustusköögi ruumi maksimaalseks kasutamiseks. Disainitud olema väga vastupidav ja tugev, võimaldab see lett-külmik asetada peale teisi seadmeid, nagu grillid, keedupinnad, fritüürid või ahjud. See on uskumatult ruumisäästlik seade teie restorani, hotelli või baari jaoks.
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- Täielik sisemine ja välimine struktuur AISI 304 roostevabast terasest, ümarate sisemiste servadega lihtsaks puhastamiseks
- Isolatsiooni paksus 60mm
- Ülim ventilatsiooniga jahutus, mis tagab parema õhuringluse
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustumine
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Uksed sulguvad iseenesest
- Magnetiline tihend on vahetatav ilma tööriistadeta
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Riiulid ja riiulitoed on mõeldud mahutama 1 x GN1/1 panne ja konteinerid
- Varustatud ratastega
- 230V / 1 faas toiteallikas
- Paigaldatud standardne UK pistik
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 650 mm |
| Laius | 1360 mm |
| Kaal | 89kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 214 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Jalad | 4 ratast |
| Alus/Resti suurus | GN1/1 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2 kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Professionaalne jahutusega lett 2 ust Sügavus 600mm | Adexa RS21V
In stock
Algne hind oli: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
