Pitsa leti sügavkülmik 4 ust 2230x700x985mm | Adexa DRPZ4300BT
Algne hind oli: 3658,99 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
See tipptasemel 4 uksega külmikuga pitsatöölaud on varustatud graniidist tööpinnaga. See on loodud andma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõikides hõivatud toitlustuskohtades. Tegemist on tõeliselt suurepärase ja hea hinnaga professionaalse pitsatöölauaga, millel on piisavalt suur jahutatud hoiuruum. Ideaalne restoranidele, pitsakohtadele, kiirtoidukohtadele, võileivabaaridele ja muudele. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge jõudluse, töökindluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Täislaiune graniidist tööpind pakub suurepärast ruumi pitsade/saiade jms valmistamiseks. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava tööruumi. Esipaneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan kvaliteetse Carel kontrolleriga. Kergesti puhastatav roostevaba terase sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu ettevalmistamiseks.
- Graniidist tööpind
- Roostevabast terasest korpus
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 985 mm |
| Laius | 2230 mm |
| Kaal | 295kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 608 liitrit (bruto) / 377 liitrit (neto) |
| Uksed / Sahtlid | 4 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 200W |
| Rattad | 6 ratast (3 piduritega) |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -10 °C kuni -20 °C |
| Tööpind | Graniit |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Võimsuse tarbimine | 3399 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
