Poti Pesemise Valamu Roostevaba Teras Pritsmekaitse 1500Mm Sügavus 700Mm Ristkülikukujulised Jalad | Adexa Psd15070
EAN: 5056465034819
Algne hind oli: 1115,75 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe kaubanduslikuks poti pesu valamu jaoks. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toitlustus- ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Reguleeritavad jalad
- Voolamisevastane serv
- Tagasein
- Komplektis tasapinnaliselt pakitud
- Suur valamu kauss
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1500 mm |
| Kaal | 34kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 500 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 300 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 1350 mm |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah (100 mm) |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Kommertslik nõudepesumasina korvide käru ülemise riiuliga roostevabast terasest 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
In stock
Algne hind oli: 446,72 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Pottipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Tagasein 1800X600X900Mm Kandilised Jalad | Adexa Psa18060
In stock
Algne hind oli: 732,11 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne kaanega roostevabast terasest hautamispott 7,0 liitrit | Adexa SE12416
In stock
Algne hind oli: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Veiniklaasihoidja hõbedane seinale kinnitatav Pikkus 400mm 20 veiniklaasi | Adexa WGA58500400S
In stock
Algne hind oli: 44,73 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
