Professionaalne gaasipliit 6 põletit 24kW GN2/1 gaasiahjus 8kW | Adexa Hotmax 700 GR763
EAN: 5056850804911
Algne hind oli: 4097,35 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
Raskeveokite, kvaliteetne professionaalne gaasipliit AISI 304 roostevabast terasest GN2/1 tööstusliku gaasiahjuga. Sobib hästi tiheda tööga toitlustusasutustele nagu restoranid, söögisaalid ja hotellid.
- 6 põletit
- Seadistatud maagaasile (G20), kaasas propaanisuutid.
- Põletid koos süüte, turvalüliti ja termopaelaga.
- Ahi põletiga, süüte, termopaela ja termostaadiga.
Lisainfo leiate jaotisest ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 730 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 120kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Gaasi sisselaskeklapp | 1/2" |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Toiteallikas (gaas) | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus (pliit) | 6 x 6000W |
| Võimsus (ahi) | 8000W |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Alus | Gaahõõrõahi |
| Põletid | 6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)maitseaine/kastme dosaator 2 pumbaga roostevabast terasest | Adexa JZS002
In stock
Algne hind oli: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Panini Kontaktgrill, Ühekordne sile | Adexa EG01B
In stock
Algne hind oli: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776
In stock
Algne hind oli: 4092,50 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Seina nurgariiul Roostevaba teras 600x600x250mm | Adexa WSCN6030
In stock
Algne hind oli: 100,96 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
